پمپ شناور رایان

  1. خانه
  2. پمپ شناور رایان

جهت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب پمپ مناسب و دریافت لیست قیمت پمپ شناور رایان یا خرید پمپ های شناور رایان فقط کافیست با شماره تماس 09122414803 یا 09121416821 تماس بگیرید.

پمپ شناور رایان

پمپ رایان یکی از شرکت های قدرتمند و با سابقه در زمینه تولیدات و ارائه خدمات مربوط به سیستم های کشاوری و صنعتی و انواع دستگاه های مکش است.

این برند با بیش از شصت سال سابقه ی درخشان در زمینه ی تولید انواع پمپ آب در بازار ایران است که توانسته به موفقیت های گسترده ای در زمینه ساختار شکنی انواع پمپ های کلاسیک و سیستم های آسیب پذیر و قدیمی برسد.

این پمپ ها توسط شرکت بیمه ایران گارانتی می شوند و در زمان تهیه برگه گارانتی برای انواع مشکلات و همین طور خدمات پس از فروش به مدت طولانی ارائه می شود، در واقع اگر ترجیح می دهید در بازار ایران بدون دردسر  پمپی را خریداری کنید که از خدمات پس از فروش نیز بدون دغدغه های تحریم استفاده کنید، این گزینه بهترین است.

بیشتر مدل های پمپ رایان دارای هجده ماه گارانتی و چندین سال خدمات پس از فروش هستند، یعنی اگر پس از گارانتی مشکل در زمینه کارکرد این دستگاه ها به وجود آمد توسط شرکت نام برده تعمیر و تمامی قطعات نیز تحت این نام تعویض می گردد.

n1 - پمپ شناور رایان

خرید پمپ شناور رایان

این پمپ ها بر اساس گارانتی های معتبر جهانی و بررسی های انجام شده تولید می شوند، پیش از تحویل به مشتری در خط تولید پس از پرس کاری و همین طور سر هم بندی تست می شوند، عملکرد بدون مشکل آن ها با مهر کنترل شد تایید می شود و شما می توانید از فروشگاه های معتبر و عرضه کننده های مستقیم این پمپ آب را به راحتی خریداری کنید.

از پمپ های برند رایان می توان در صنعت، کشاوری، دامداری و همین طور ساختمان سازی، واحد های مسکونی و آپارتمان ها و دیگر مصارف بهره برداری کرد. استاندارد ایزو 9001 – 2008 و بهره گیری از جدید ترین متد های تولید بر اساس موتور های المانی مهم ترین ویژگی ها و وجه تمایز در مدل های مختلف و متنوع پمپ هاست.

جعبه دنده، شفت و البته غلاف به عنوان بخش های اضافی در مدل های بروز پمپ های این شرکت حذف شده اند، مصرف انرژی به مراتب کم تر شده است و قدرت تولید در این پمپ ها به دلیل استفاده از سیستم های سیم پیچی بروز بسیار عالی است، پس شما می توانید از یک پمپ برای واحد های صنعتی حتی بزرگ و گسترده استفاده کنید.

برای خرید پمپ شناور رایان ابتدا باید اطلاعات کاملی از پمپ های رایان داشته باشید که بتوانید با توجه به نوع نیازتان بهترین پمپ را انتخاب کرده و سپس خریداری نمایید و در همین راستا ما با تجربه 40 ساله در خدمت شما هستیم و می توانید با شماره 09122414803 یا 09121416821 با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما با مشاوره رایگان شما را در جهت خرید پمپ مناسب راهنمایی کنند.

pump naseri - پمپ شناور رایان

مزایای استفاده از پمپ های شناور رایان

پمپ های آب، الکتروپمپ های شناور توسط توربین مسیر را هدایت می کنند و امکان استخراج آب از عمق های بالا و همین طور آب شرب را دارند، در درجه اول باید این نکته را در نظر داشت که محصولات این شرکت جز پرفروش ترین ها و بهترین ها در بازار ایران هستند و در مقابل رقبا هم قیمت بهتری دارند و هم شرایط گارانتی ایده آل تری دارند و هم می توانید در صنعت های مختلف و استفاده های متفاوت از آن ها بهره ببرید.

این مدل ها در قدرت های تک و سه فاز توسط شرکت رایان به بازار عرضه می شوند، اساس کار آن ها با سیستم الکتروموتور شناور کوپل می باشد که حتی توسط برند های قوی و با سابقه آسیایی، اروپایی و البته امریکایی استفاده خواهد شد.

پمپ های تک فاز و سه فاز رایان

همواره مدل های پمپ شناور رایان جز کم مصرف ترین و البته قدرتمند ترین ها در بازار ایران بوده اند، حتی اگر به سال ها قبل نیز باز گردیم، بخصوص در شمال کشور از این پمپ ها استفاده می شود و می توان گفت آزمون خود را به صورت کامل و با سربلندی رد کرده و حالا خرید آن ها در بازار ایران با توجه به واردات سخت تر و حتی گرانی بی دلیل برند های خارجی به صرفه تر است.

تمام بدنه و مکش این دستگاه ها استیل است، یعنی در مصرف طولانی و صد البته در معرض آب قرار گرفتن هیچ مشکلی را برای آن ها به وجود نمی آورد و سرعت فعالیت و همین طور دور موتور در این دستگاه ها تنظیم شده و قابل کنترل است، بعلاوه این که بازار ایران همواره برند های تقلبی زیادی را به خود دیده است، پس بهتر است که حتما از یک مرکز معتبر پمپ های رایان را خریداری کنید.

جهت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب پمپ مناسب و دریافت لیست قیمت پمپ شناور رایان یا خرید پمپ های شناور رایان فقط کافیست با شماره تماس 09122414803 یا 09121416821 تماس بگیرید.

فهرست