جهت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب پمپ مناسب و دریافت لیست قیمت پمپیران یا خرید پمپیران فقط کافیست با شماره تماس 09122414803 یا 09121416821 تماس بگیرید.

پمپیران

برند پمپ ایران احتمالا برای کشاورزان، صاحبان کسب و کار و همین طور صنعتگران یکی از نام آشنا ترین ها در حوزه تولیدات تکنولوژی های مکانیکی مربوط به انواع پمپ ها، سیستم های مکنده و یا همان کف کش ها است که سال هاست در ایران فعالیت گسترده ای دارد و در طول چند سال اخیر توانسته با کسب امتیاز و همین طور استاندارد از برند های خارجی به این جایگاه برسد.

در واقع اگر قصد تهیه پمپ های آب، انواع الکتروپمپ و مکنده ها را دارید به شما این نام توسط فروشنده ها پیشنهاد خواهد شد.

انتقال آب در پمپ ها باید بنا به شرایط و همین طور سیستم های پیشرفته و بدون کم ترین نقص انجام گردد، مثلا املاح موجود در آب های چاه را به خوب می شناسیم و با آن ها آشنایی داریم، مدل های برند پمپیران این نقص را ندارند و یا املاح در کم ترین میزان و سطح به همراه آب منتقل می شود.

از مدل های پمپ ایران می توان در سیستم های آبیاری بارانی استفاده کرد که در حال حاضر بیشتر در مزارع و همین طور باغ ها دیده می شوند و امکان کنترل میزان آب در این مدل از پمپ ها وجود خواهد داشت.

برای خرید پمپیران ابتدا باید اطلاعات کاملی از پمپ های آب شرکت پمپیران داشته باشید که بتوانید با توجه به نوع نیازتان بهترین پمپ را انتخاب کرده و سپس خریداری نمایید و در همین راستا ما با تجربه 40 ساله در خدمت شما هستیم و می توانید با شماره 09122414803 یا 09121416821 با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما با مشاوره رایگان شما را در جهت خرید پمپ مناسب راهنمایی کنند.

pumpiran - پمپیرانخرید پمپ های با کیفیت اورجینال

شرکت پمپیران به دلیل فعالیت گسترده خود از سال 1354، با نام صنایع پمپ سازی ایران توانسته توجه بسیاری از برند های قدرتمند و محبوب در دنیا را جلب کند و در همان سال ها استاندارد های شرکت KSB کشور المان را دریافت کرد.

از جمله موارد محبوبیت فروش این مدل ها در بازار ایران می توان به تجربه بالا و گارانتی مطمئن و خدمات پس از فروش سال های سال پمپ آب شرکت پمپیران اشاره کرد , بدون این که کوچک ترین مشکلی در عملکرد و کارکرد آن ها به وجود آید.

البته این شرکت از سال 1365 توانست مدل های سفارشی مطابق خواسته مشتریان را طراحی و به بازار عرضه کند، در واقع قطعات از برند مبدا دریافت می شود و با اعمال تغییرات و پیکربندی در دسترس شما قرار می گیرند.

به منظور آشنایی بیشتر با مدل ها محبوب و پرفروش این پمپ ها در بازار ایران آشنا می شویم که از جمله آن ها می توان به: فشار قوی های طبقاتی، کف کش های گریز از مرکز حلزونی، پمپ های عمودی طبقاتی و… اشاره کرد.

محصولات پمپیران با گارانتی رسمی

اگر ترجیح می دهید محصولات این شرکت را با گارانتی رسمی خریداری کنید حالا فرصت مناسبی پیش آمده و شما می توانید هر کدام از مدل ها را با مشخصات اصلی و شرکت مبدا تهیه فرمائید.

شما می توانید از پمپ های تولید شده توسط برند پمپیران در مصارف کشاورزی، باغداری، زراعت، شهری و صنعتی استفاده کنید، تفاوتی نیز در میزان برق و مصرف آن ها با مطالب درج شده در دفترچه راهنمایشان وجود ندارد.

همان طور که می دانید پمپ ها پس از چند سال کارکرد نیازمند به سرویس دوره ای هستند تا بتوانند فعالیت مداومی داشته باشند و مشکلی در سیستم برق رسانی آن ها به وجود نیاید، در این وضعیت قطعا خرید پمپ با گارانتی می تواند بهترین ایده باشد، بخصوص این که توسط برندی ایرانی این تضمین به شما عزیزان ارائه گردد.

pump2 - پمپیرانموارد استفاده پمپیران

شما می توانید از پمپ ها برای تامین در مواقع اضطراری، آبیاری قطره ای و بارانی، تاسیسات تصفیه آب، در معادن و آبنماها و… استفاده کنید، تقریبا تمام این مدل ها ویژگی های مشابهی در قدرت و میزان مکش را دارند، بر خلاف مدل های چینی موجود در بازار هیچ مشکلی پس از کارکرد مداوم در میزان قدرت موتور به وجود نمی آید و شما بدون دغدغه می توانید از این مکنده ها استفاده کنید.

کاملا هماهنگ با سیستم برقی شهری ایران بوده و قدرت کارکرد محصولات برند پمپیران در طول چند سال اخیر امتحان خود را پس داده است.

حتی در سیستم های آتش نشانی نیز اغلب از مدل های پمپیران استفاده می شود، بخصوص مخزن دار که گزینه ای ایده آلی برای استفاده های طولانی مدت است و هیچ مشکلی در کارکرد های پرفشار و همین طور میزان آب خروجی زیاد نخواهد داشت.

جهت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب پمپ مناسب و دریافت لیست قیمت پمپیران یا خرید پمپیران فقط کافیست با شماره تماس 09122414803 یا 09121416821 تماس بگیرید.

فهرست